"İnfoloji Grubu, geçmişin tecrübesi ve bugünün gerçekliğini sürdürülebilir bir gelecek inşaa etmek için birleştirdi."
Sürdürülebilirlik, ekonomi,çevre, toplum ve teknoloji açısından gelecek kuşakların yararına hareket etmek demektir.Tam bir sürdürülebilirliğin teknoloji ve inovasyonun yanında ancak kültür, sanat ve sosyal sorumlulukla gerçekleştirilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden;

Infair bünyesinde Genç Türkiye Zirvesi ile dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanındaki gençleri, yol göstericileri biraraya getiriyoruz. Her sene uluslararası katılımlı ve trendlerin belirlendiği fuar, kongreler organize ederek yüksek katma değerin hak ettiği şekilde toplum bilincine sunulmasını sağlıyoruz.

Akademik birikim daha hızlı ilerlemek için gündelik sorunlardan uzaklaşmıştır. Ancak sürdürülebilirliği hedef edinmiş İnfoloji Akademi uzman akademisyen kadrosu, özel sektörü ideal çizgilerle değerlendirir ve gerçekçi çözümlerle sürdürülebilir bir yönetim danışmanlığı hizmeti sunar. Ayrıca İnfoloji Akademi’de Ortak Akıl Konferansları ile yüksek katma değeri ve geleceğin fikirlerini arıyoruz.

İnovasyon laboratuvarımızda ‘Süper Bilgisayar‘ ile anlamlandırdığımız büyük verileri ‘Design Thinking’ metoduyla kolay anlaşılır ve işe yarar bilgilere çeviriyoruz.
Çünkü biliyoruz ki, en doğrusuna ve iyisine olan arayış sürdürüldükçe, her zaman sürdürmeye ve yaşamaya değecek bir ortak hedefimiz olacak.